Regulamin

 
 
  1. Przed pierwszą wizytą należy wypełnić kwestionariusz [KLIKNIJ].
  2. Ja, Błażej Porwoł, nie jestem lekarzem ani psychoterapeutą. Hipnoterapia jest metodą o potwierdzonej badaniami naukowymi skuteczności, natomiast jest dziedziną komplementarną do wyżej wymienionych, nie służy ich zastępowaniu.
  3. Opłata ze sesję wynosi 200zł za sesję do 2 godzin.
  4. Sesję, która nie zostanie odwołana na 24h przed terminem (z wyjątkiem zwolnienia lekarskiego), uznaje się za odbytą i należy się za nią płatność, do uiszczenia na kolejnym spotkaniu.
  5. W zależności od dostępności terminów przyjmuję w Owocnym Miejscu (ul. Krochmalna 4/28) lub Naturalnym Centrum Zdrowia (ul. Grażyny 15). W wyjątkowych sytuacjach możemy umówić się na moją wizytę u klienta za dodatkową odpłatnością.
  6. Możliwe są sesje zdalne poprzez Skype. W tym przypadku płatność zostaje uiszczona przed sesją poprzez przelew albo PayPal.
  7. Możliwości uzyskane w procesie hipnoterapii są bardzo duże, natomiast indywidualny rezultat jest zależny od kilku czynników - przede wszystkim gotowości danej osoby, otwartości i zaangażowania w celu stworzenia trwałej zmiany.